Skullcandy Dime 3 fejhallgató mikrofonnal, valódi vezeték nélküli sztereó (TWS), fülbe helyezhető, telefonáláshoz / zenéhez / sporthoz / szabadidőhöz, Bluetooth-os, fekete
Kód: AKGSKLSBL0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skullcandy Dime 3 fejhallgató mikrofonnal, valódi vezeték nélküli sztereó (TWS), fülbe helyezhető, telefonáláshoz / zenéhez / sporthoz / szabadidőhöz, Bluetooth-os, fekete| Súly | 37 g |
| Magasság | 59 mm |
| Szélesség | 39 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Csomagolási mélység | 27 mm |
| Csomag szélessége | 80 mm |
| Súly csomagolással együtt | 68 g |
| Csomag magassága | 145 mm |
| Nettó tömeg | 34 gramm |
| Fejhallgató csatlakoztatása | Bluetooth 5.3 |
| Használati utasítás | Igen |
| Csatlakozó típusa | USB-C |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozási technológia | Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Viselési stílus | A fülben |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX4 |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülbe helyezhető |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Hangerőszabályzó | Érintés |
| Ajánlott felhasználás | Hívás / zene / sport / szabadidő |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal) | 20 óra |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 8 óra |
| Töltőtok típusa | Kábel |
| Töltőtok csatlakozó típusa | USB Type-C |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Összeg | 1 |
| Töltőtok | Igen |
| A készletben található tartozékok | 3 méretű gél fülpárnák |
| Figyelmeztetés | Ne használja hő vagy láng közelében. Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége | 104 dB |
| Impedancia | 16 ohm |
| Egységvezérlő | 6 mm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 3% |
| Mikrofon típusa | Beépített |
| Akkumulátor élettartama | 1320 perc |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.067 kg |
| EAN vonalkód: | 810045688435 |
| Súly: | 37 g |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 39 mm |
| Mélység: | 23 mm |
| Csomagolási mélység: | 27 mm |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 68 g |
| Csomag magassága: | 145 mm |
| Nettó tömeg: | 34 gramm |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Bluetooth 5.3 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csatlakozó típusa: | USB-C |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Hangerőszabályzó: | Érintés |
| Ajánlott felhasználás: | Hívás / zene / sport / szabadidő |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 20 óra |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 8 óra |
| Töltőtok típusa: | Kábel |
| Töltőtok csatlakozó típusa: | USB Type-C |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Összeg: | 1 |
| Töltőtok: | Igen |
| A készletben található tartozékok: | 3 méretű gél fülpárnák |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége: | 104 dB |
| Impedancia: | 16 ohm |
| Egységvezérlő: | 6 mm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 3% |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
| Akkumulátor élettartama: | 1320 perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

