Skullcandy Crusher vezeték nélküli fejhallgató mikrofonnal, vezetékes és vezeték nélküli, fejre helyezhető, telefonálásra/zenére, Bluetooth-os, fekete
Kód: AKGSKLSBL0072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skullcandy Crusher vezeték nélküli fejhallgató mikrofonnal, vezetékes és vezeték nélküli, fejre helyezhető, telefonálásra/zenére, Bluetooth-os, fekete| Szélesség | 171,4 mm |
| Magasság | 177,8 mm |
| Felület | Bluetooth |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Gombok száma | 3 |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Hangerőszabályzó | Digitális |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, teljesen körülölelő fülhallgató |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Csuklós | Igen |
| Vezérlőbillentyűk | Hangerő +, Hangerő - |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Készenléti idő | 40 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 40 óra |
| Töltési forrás | USB |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Mikrofon típusa | Beépített |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 878615084377 |
| Szélesség: | 171,4 mm |
| Magasság: | 177,8 mm |
| Felület: | Bluetooth |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Gombok száma: | 3 |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Hangerőszabályzó: | Digitális |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, Teljesen körülölelő fülek |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Csuklós: | Igen |
| Vezérlőbillentyűk: | Hangerő +, Kötet - |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Készenléti idő: | 40 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 40 óra |
| Töltési forrás: | USB |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

