Skullcandy Crusher ANC 2 vezeték nélküli fejhallgató, valódi fekete
Kód: AKGSKLSBL0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skullcandy Crusher ANC 2 vezeték nélküli fejhallgató, valódi fekete| Súly | 332 g |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Bluetooth | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Levehető kábel | Igen |
| Csuklós | Igen |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülre helyezhető |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Hangvezérlés | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vezérlés típusa | Forgatógomb |
| LED-jelzők | Igen |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Töltési forrás | USB |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 50 óra |
| Hordtáska | Igen |
| Mellékelt kábelek | Hálózati adapter, USB Type-C |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja hő vagy láng közelében. |
| Egységvezérlő | 4 cm |
| Fejhallgató érzékenysége | 95 ± 3 dB |
| Impedancia | 32 ohm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 3% |
| Zajcsökkentő technológia | ANC |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon típusa | Beépített |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.57 kg |
| EAN vonalkód: | 810045688817 |
| Súly: | 332 g |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Levehető kábel: | Igen |
| Csuklós: | Igen |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A füleken |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Vezérlés típusa: | Forgatógomb |
| LED-jelzők: | Igen |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Töltési forrás: | USB |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 50 óra |
| Hordtáska: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, USB Type-C |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 95 ± 3 dB |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 3% |
| Zajcsökkentő technológia: | ANC |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

