Skullcandy Crusher ANC 2 fejhallgató, vezetékes és vezeték nélküli, fejre szerelhető, hívások/zene, USB Type-C, Bluetooth, csontfehér
Kód: AKGSKLSBL0071
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skullcandy Crusher ANC 2 fejhallgató, vezetékes és vezeték nélküli, fejre szerelhető, hívások/zene, USB Type-C, Bluetooth, csontfehér| Súly | 332 g |
| Mélység | 83 mm |
| Magasság | 188 mm |
| Szélesség | 166 mm |
| Csomag magassága | 265 mm |
| Csomagolási mélység | 69 mm |
| Súly csomagolással együtt | 965 g |
| Csomag szélessége | 216 mm |
| Nettó tömeg | 332 g |
| Utazócsomagolás | Igen |
| Akkumulátor élettartama | 60 óra |
| Fejhallgató csatlakoztatása | Bluetooth |
| Csatlakozó típusa | USB-C |
| Modell | Fejhallgatók |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülre helyezhető |
| Szín | Fehér |
| Hangerőszabályzó | Gomb |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Szín neve | Csontnarancs ragyogás |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Gyors útmutató | Igen |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja hő vagy láng közelében. |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia | 16 ohm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 3% |
| Egységvezérlő | 4 cm |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Mikrofonok száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.575 kg |
| EAN vonalkód: | 810145320228 |
| Súly: | 332 g |
| Mélység: | 83 mm |
| Magasság: | 188 mm |
| Szélesség: | 166 mm |
| Csomag magassága: | 265 mm |
| Csomagolási mélység: | 69 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 965 g |
| Csomag szélessége: | 216 mm |
| Nettó tömeg: | 332 g |
| Utazócsomagolás: | Igen |
| Akkumulátor élettartama: | 60 óra |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Bluetooth |
| Csatlakozó típusa: | USB-C |
| Modell: | Fejhallgatók |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A füleken |
| Szín: | Fehér |
| Hangerőszabályzó: | Gomb |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Szín neve: | Csontnarancs ragyogás |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia: | 16 ohm |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 3% |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

