Samsung Q8F QE43Q8FAAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Šedá, Titanová
Kód: TVASA1LCD0734
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Q8F QE43Q8FAAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Šedá, Titanová| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Spotřeba elektrické energie | 51 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 51 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 113 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Šedá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Adaptivní zvuk+ | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA) | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 7,9 kg |
| Výška (bez stojánku) | 559,4 mm |
| Hloubka stojanu | 19,8 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 25,7 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 8,2 kg |
| Šířka stojanu | 69 cm |
| Výška (s podstavcem) | 614,7 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 965,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 198,4 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 965,5 mm |
| Hloubka balení | 119 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11 kg |
| Šířka balení | 1085 mm |
| Výška balení | 647 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet RF portů | 3 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Snímač Eco | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Neo Quantum HDR+, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Funkce Tap View | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| Multi View | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Typ LED podsvícení | Duální LED dioda |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2560E (UK, Italia add TM1240A) |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Universal Browse & Play | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| Smart TV | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K Upscaling, AirSlim, Samsung TV Plus, Art Store, Procesory Q4 AI, EyeComfort Mode, Samsung Health, Q-Symphony |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 10.68 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097120193 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Internetböngésző: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 51 Ny |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 51 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200 mm |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Keret típusa: | Keret nélküli (3) |
| Adaptív hang+: | Igen |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Aktív hangerősítő (AVA): | Igen |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Hang előválasztási leíró: | Igen |
| Objektumkövető hang+ (OTS+): | Igen |
| Súly (állvány nélkül): | 7,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | |
| Állványmélység: | 19,8 cm |
| Mélység (állvány nélkül): | 25,7 mm |
| Súly (állvánnyal): | 8,2 kg |
| Állvány szélessége: | 69 cm |
| Magasság (állvánnyal): | 614,7 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | |
| Mélység (állvánnyal): | |
| Szélesség (állvánnyal): | |
| Csomagolási mélység: | 119 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11 kg |
| Csomag szélessége: | |
| Csomag magassága: | 647 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Közös interfész Plus (CI+): | Igen |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | Anynet+ |
| RF portok száma: | 3 |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió: | 1.4 |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ökoszenzor: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartományú, 10+ adaptív (HDR10 Plus adaptív) |
| Képfeldolgozó technológia: | Samsung kontrasztjavító |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia: | Kiváló UHD fényerő-szabályozás |
| Felskálázás felhasználói felületen keresztül: | Igen |
| Érintéses nézet funkció: | Igen |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini térkép nagyítás, Szuper ultraszéles játéknézet |
| Többnézetű: | Igen |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás típusa: | Kettős LED |
| Kijelző átlója: | 109,2 cm (43") |
| Mozgásinterpolációs technológia: | Motion Xcelerator |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 108 cm |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | QLED |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Távirányító: | Igen |
| Távirányító típusa: | TM2560E (Egyesült Királyság, Olaszország, TM1240A hozzáadása) |
| Tunerek száma: | 2 tuner/tunerek |
| Digitális jelformátum: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 28 |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Univerzális Böngészés és Lejátszás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Internetes tévé: | Igen |
| Hangtükrözés: | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Hibrid szélessávú televízió (HbbTV) verzió: | HbbTV 2.0.4 |
| Okostévé: | Igen |
| Távoli hangalapú interakció: | Igen |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Tíz |
| Samsung Technology (AV/TV): | 4K felskálázás, AirSlim, Samsung TV Plus, Művészeti bolt, Q4 AI processzorok, Szemkímélő mód, Samsung Egészségügy, Q-szimfónia |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

