Samsung Galaxy Watch Ultra 3,81 cm (1.5") AMOLED 47 mm Digitální 480 x 480 px Dotyková obrazovka 4G Šedá, Titanová Wi-Fi GPS
Kód: AKGSA1SMA0243
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Watch Ultra 3,81 cm (1.5") AMOLED 47 mm Digitální 480 x 480 px Dotyková obrazovka 4G Šedá, Titanová Wi-Fi GPS| GLONASS | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| GPS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Podporována pásma 4G | 1800, 1900, 2100, 700, 2600, 900, 800, 850, 600 |
| Typ SIM karty | eSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 1900, 2100, 850, 900 MHz |
| Standardy 3G | WCDMA, UMTS |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Galileo | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, MP3, WAV, OGA, AWB, AAC, OGG, M4A, AMR |
| Gyroskop | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Vojenský standard | MIL-STD-810H |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Barometr | Ano |
| Typ senzoru srdečního tepu | Optický |
| Kvalita spánku | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Doba nabíjení | 1,6 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 590 mAh |
| Životnost baterie (úsporný režim) | 100 h |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 48 h |
| Typ uzávěru | Přezka se zdvojeným popruhem |
| Materiál pouzdra na hodinky | Titanová |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Velikost pouzdra na hodinky | 47 mm |
| Barva pouzdra na hodinky | Šedá, Titanová |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Tvar | Kulatý |
| Barva pásu | Oranžová |
| Voděodolnost | 10 atmosfér |
| Hmotnost | 60,5 g |
| Šířka | 47,1 mm |
| Hloubka | 47,4 mm |
| Tloušťka | 1,21 cm |
| Aplikace pro sportovní aktivity | Samsung Health |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Kapacita paměti RAM | 2000 MB |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Wear OS |
| Počet jader procesoru | 5 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Model procesoru | Exynos W1000 |
| Výrobce procesoru | Samsung |
| Paměť typu flash | 64 GB |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Úhlopříčka displeje | 3,81 cm (1.5") |
| Rozlišení displeje | 480 x 480 px |
| Jas displeje | 600 cd/m² |
| Typ displeje | Digitální |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hustota pixelů | 327 ppi |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Vždy zap. displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097625377 |
| GLONASS: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 1900, 2100, 700, 2600, 900, 800, 850, 600 |
| SIM-kártya típusa: | eSIM |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 2100, 850, 900 MHz |
| 3G szabványok: | WCDMA, UMTS |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| Galilei: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | 3GA, MP3, WAV, OGA, AWB, AAC, OGG, M4A, AMR |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Pulzusmérő típusa: | Optikai |
| Alvásminőség: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Töltési idő: | 1,6 óra |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 590mAh |
| Akkumulátor üzemideje (takarékos üzemmód): | 100 óra |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 48 óra |
| Zárás típusa: | Dupla pántos csat |
| Óratok anyaga: | Titán |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Óratok mérete: | 47 mm |
| Óratok színe: | Szürke, Titán |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Arc: | Kerek |
| Öv színe: | Narancs |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Súly: | 60,5 g |
| Szélesség: | 47,1 mm |
| Mélység: | 47,4 mm |
| Vastagság: | 1,21 cm |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Samsung Egészségügy |
| Bluetooth: | Igen |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| RAM-kapacitás: | 2000 MB |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Wear OS |
| Processzormagok száma: | 5 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Processzor modell: | Exynos W1000 |
| Processzor gyártója: | Samsung |
| Flash memória: | 64 GB |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző átlója: | 3,81 cm (1,5") |
| Kijelző felbontása: | 480 x 480 képpont |
| Kijelző fényereje: | 600 cd/m² |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Pixelsűrűség: | 327ppi |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Mindig látható: | Igen |
| Színes kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

