Samsung Galaxy Watch 8 3,3 cm (1,3") AMOLED 40 mm Digitális 438 x 438 px Érintőképernyő Grafit Wi-Fi GPS
Kód: AKGSA1SMA0229
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Watch 8 3,3 cm (1.3") AMOLED 40 mm Digitální 438 x 438 px Dotyková obrazovka Grafit Wi-Fi GPS| GPS | Ano |
| Galileo | Ano |
| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | WAV, OGA, AAC, MP3, 3GA, AMR, AWB, OGG, M4A |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Akcelerometr | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Barometr | Ano |
| Vojenský standard | MIL-STD-810H |
| Kvalita spánku | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Typ senzoru srdečního tepu | Optický |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 325 mAh |
| Typ uzávěru | Přezkové zapínání s jedním hrotem |
| Tvar | Kulatý |
| Barva přezky | Grafit |
| Velikost pouzdra na hodinky | 40 mm |
| Barva pouzdra na hodinky | Grafit |
| Barva pásu | Grafit |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Materiál pouzdra na hodinky | Hliník |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Hmotnost | 30 g |
| Šířka | 40,4 mm |
| Tloušťka | 8,6 mm |
| Hloubka | 42,7 mm |
| Aplikace pro sportovní aktivity | Samsung Health |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kapacita paměti RAM | 2000 MB |
| Výrobce procesoru | Samsung |
| Poskytovaný operační systém | Wear OS |
| Paměť typu flash | 32 GB |
| Počet jader procesoru | 5 |
| Typ displeje | Digitální |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 438 x 438 px |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Jas displeje | 3000 cd/m² |
| Barevný displej | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 3,3 cm (1.3") |
| Vždy zap. displej | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097415817 |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | WAV, OGA, AAC, MP3, 3GA, AMR, AWB, OGG, M4A |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Alvásminőség: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Pulzusmérő típusa: | Optikai |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 325mAh |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Arc: | Kerek |
| Csat színe: | Grafit |
| Óratok mérete: | 40 mm |
| Óratok színe: | Grafit |
| Öv színe: | Grafit |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Óratok anyaga: | Alumínium |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Súly: | 30 g |
| Szélesség: | 40,4 mm |
| Vastagság: | 8,6 mm |
| Mélység: | 42,7 mm |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Samsung Egészségügy |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| RAM-kapacitás: | 2000 MB |
| Processzor gyártója: | Samsung |
| Biztosított operációs rendszer: | Wear OS |
| Flash memória: | 32 GB |
| Processzormagok száma: | 5 |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 438 x 438 képpont |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Kijelző fényereje: | 3000 cd/m² |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző átlója: | 3,3 cm (1,3") |
| Mindig látható: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

