Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 5G 256 GB 37,1 cm (14,6") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Szürke
Kód: TABSA1TZA0552
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 5G 256 GB 37,1 cm (14,6") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Szürke| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 3,73 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| 4G sávok támogatása | 1800, 900, 800, 1500, 2600 MHz, 850, 1900, 2300, 2100, 2500, 700 |
| Kettős SIM-kártya támogatás | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 5G sáv támogatás | 700, 2100, 1800, 850, 800, 900, 3500, 600, 2500, 1900, 2300, 3700 MHz, 2600 |
| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| NFC | Nem |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Felhasználói memória | 226,1 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya | 2 TB |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 45 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc) | 15 W |
| Szín | Szürke |
| Formátum | Tabletta |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Magasság | 208,5 mm |
| Súly | 695 g |
| Szélesség | 326,3 mm |
| Mélység | 5,1 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Platform | Android |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Belső memória | 12 GB |
| Galilei | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| GPS | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Panel típusa | AMOLED |
| Kijelző átlója | 37,1 cm (14,6") |
| Kijelző felbontása | 2960 x 1848 képpont |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| A képalkotó technológia marketingneve | Dinamikus AMOLED 2X |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 12MP |
| Hátsó kamera típusa | Kettős kamera |
| Hátsó kamera felbontása | 13 megapixeles |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 3840x2160@30fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 8MP |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Akkumulátor kapacitása | 11600mAh |
| Kivehető akkumulátor | Nem |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | 23 óra |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1200 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 5691 perc |
| Javíthatósági osztály | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály | E |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály | G |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 1.067 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097711759 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,73 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 900, 800, 1500, 2600 MHz, 850, 1900, 2300, 2100, 2500, 700 |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 5G sáv támogatás: | 700, 2100, 1800, 850, 800, 900, 3500, 600, 2500, 1900, 2300, 3700 MHz, 2600 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Felhasználói memória: | 226,1 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| Szín: | Szürke |
| Formátum: | Tabletta |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Magasság: | 208,5 mm |
| Súly: | 695 g |
| Szélesség: | 326,3 mm |
| Mélység: | 5,1 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Platform: | Android |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 12 GB |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelző átlója: | 37,1 cm (14,6") |
| Kijelző felbontása: | 2960 x 1848 képpont |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@30fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 11600mAh |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 23 óra |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 5691 perc |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

