Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 27,7 cm (10,9") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Szürke
Kód: TABSA1TZA0538
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 27,7 cm (10,9") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Szürke| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,4 GHz |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| NFC | Nem |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya | 2 TB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 25 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 15 W |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Formátum | Tabletta |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 165,8 mm |
| Súly | 524 g |
| Szélesség | 254,3 mm |
| Mélység | 6,6 mm |
| Javíthatósági index | 7.1 |
| Wi-Fi | Igen |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Bluetooth profilok | HSP, PBAP, A2DP, HFP, OPP, HOGP, PAN, AVRCP, DI, HID |
| Platform | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB |
| Belső memória | 8 GB |
| Giroszkóp | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Galilei | Igen |
| Magnetométer | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Maximális felépülési sebesség | 90 Hz |
| Panel típusa | TFT |
| Kijelző átlója | 27,7 cm (10,9") |
| Kijelző felbontása | 2112 x 1320 képpont |
| Autofókusz | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 8MP |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Videofelvételi sebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera vakuja | Nem |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 8000mAh |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | 16 óra |
| Kivehető akkumulátor | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Érintőceruza | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok | OTA, OGA, OGG, M4A, közép, XMF, AMR, MIDI, RTX, RTTTL, WAV, MXMF, AWB, 3GA, IMY, AAC |
| Médialejátszás | M4V, MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP42 |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 2000 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 5262 perc |
| Ismételt ejtésállósági osztály | E |
| Javíthatósági osztály | C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.78 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097638315 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 25 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Szürke |
| Magasság: | 165,8 mm |
| Súly: | 524 g |
| Szélesség: | 254,3 mm |
| Mélység: | 6,6 mm |
| Javíthatósági index: | 7.1 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Bluetooth profilok: | HSP, PBAP, A2DP, HFP, OPP, HOGP, ÚR, AVRCP, DI, ELBÚJT |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB |
| Belső memória: | 8 GB |
| Giroszkóp: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Magnetométer: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Panel típusa: | TFT |
| Kijelző átlója: | 27,7 cm (10,9") |
| Kijelző felbontása: | 2112 x 1320 képpont |
| Autofókusz: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera vakuja: | Nem |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 8000mAh |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 16 óra |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Érintőceruza: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | OTA, OGA, OGG, M4A, Közepes, XMF, AMR, MIDI, RTX, RTTTL, WAV, MXMF, AWB, 3GA, IMY, AAC |
| Médialejátszás: | M4V, MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP42 |
| Energiahatékonysági osztály: | F |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 2000 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 5262 perc |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Javíthatósági osztály: | C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

