Samsung Galaxy Tab A11+ 5G 128 GB 27,9 cm (11") 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Szürke
Kód: TABSA1TZA0576
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G 128 GB 27,9 cm (11") 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Szürke| Processzor gyártója | MediaTek |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,5 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| 4G sávok támogatása | 1800, 850, 2100, 2500, 2300, 2600 MHz, 900, 1900, 700, 800 |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 850, 900, 2100 MHz, 1900 |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| 5G sáv támogatás | 1800, 600, 2600, 3500, 700, 850, 2100, 2500, 2300, 3700 MHz, 900, 800 |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya | 2 TB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Szín | Szürke |
| Formátum | Tabletta |
| Dolby technológia | Dolby Atmos |
| Súly | 482 g |
| Magasság | 168,7 mm |
| Mélység | 6,9 mm |
| Szélesség | 257,1 mm |
| Operációs rendszer elágazása | Egy felhasználói felület 8 |
| Platform | Android |
| USB 2.0 csatlakozók száma | 1 |
| Belső memória | 6 GB |
| Giroszkóp | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Galilei | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Pixelsűrűség | 207ppi |
| Kijelző üveg típusa | Panda üveg |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző fényereje | 480 cd/m² |
| Kijelző átlója | 27,9 cm (11") |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Panel típusa | LCD |
| Maximális felépülési sebesség | 90 Hz |
| Digitális zoom | 4x |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Hátsó kamera felbontása | 8MP |
| Autofókusz | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Videofelvétel | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Hátsó kamera látómezője | 77° |
| Előlapi kamera látómezője | 77° |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,58 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 7040mAh |
| Gyors töltés | Igen |
| Javíthatósági osztály | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 5766 perc |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály | E |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP52 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.57 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097854821 |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,5 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 850, 2100, 2500, 2300, 2600 MHz, 900, 1900, 700, 800 |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 850, 900, 2100 MHz, 1900 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| 5G sáv támogatás: | 1800, 600, 2600, 3500, 700, 850, 2100, 2500, 2300, 3700 MHz, 900, 800 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín: | Szürke |
| Formátum: | Tabletta |
| Dolby technológia: | Dolby Atmos |
| Súly: | 482 g |
| Magasság: | 168,7 mm |
| Mélység: | 6,9 mm |
| Szélesség: | 257,1 mm |
| Operációs rendszer elágazása: | Egy felhasználói felület 8 |
| Platform: | Android |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| Belső memória: | 6 GB |
| Giroszkóp: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Pixelsűrűség: | 207ppi |
| Kijelző üveg típusa: | Panda üveg |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző fényereje: | 480 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Panel típusa: | LCD |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Digitális zoom: | 4x |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Autofókusz: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Videofelvétel: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera látómezője: | 77° |
| Előlapi kamera látómezője: | 77° |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,58 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 7040mAh |
| Gyors töltés: | Igen |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 5766 perc |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | E |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP52 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

