Samsung Galaxy Buds 4 Pro True Wireless Stereo (TWS) sluchátka do uší Bluetooth, bílá
Kód: AKGSA1SBL0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Buds 4 Pro True Wireless Stereo (TWS) sluchátka do uší Bluetooth, bílá| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Šířka | 30,8 mm |
| Hmotnost | 54,3 g |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 51 x 28,3 x 51 mm |
| Výška | 19,6 mm |
| Hloubka | 18,1 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Verze Bluetooth | 6.1 |
| USB konektivita | Ano |
| USB konektor | USB typu C |
| Technologie propojení | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ano |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Barva | Černá |
| Typ sluchátek | Stereofonní, Do uší |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem / bez ANC) | 26 h |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (bez ANC) | 7 h |
| Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro) | 530 mAh |
| Kapacita baterie | 61 mAh |
| Bateriový provoz | Ano |
| Kapacita nabíjecího pouzdra | 530 mAh |
| AC adaptér | Ne |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Ovladač jednotky | 1,1 cm |
| Redukce šumu | Ano |
| Potlačení šumu | Ano |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Počet mikrofonů | 6 |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097985297 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szélesség: | 30,8 mm |
| Súly: | |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | |
| Magasság: | 19,6 mm |
| Mélység: | 18,1 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Bluetooth-verzió: | |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia: | Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) |
| Bluetooth: | Igen |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Szín: | Fekete |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal/ANC nélkül): | 26 óra |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül): | 7 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. |
| Egységvezérlő: | 1,1 cm |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Zajszűrés típusa: | Aktív |
| Mikrofonok száma: | 6 |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

