Samsung EP-T5020 Laptop, Chytrý telefon, Tablet Černá AC Rychlé nabíjení Vnitřní
Kód: LADSA1SIC0048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung EP-T5020 Laptop, Chytrý telefon, Tablet Černá AC Rychlé nabíjení Vnitřní| Vstupní proud | 3 A |
| Vstupní napětí | 100-240 V |
| Maximální výstupní napětí | 5 V |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Hloubka | 28 mm |
| Šířka | 49,5 mm |
| Výška | 90,8 mm |
| Hmotnost | 127,1 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A |
| Typ zdroje | AC |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | Super Fast Charging 2.0 |
| Kompatibilní nabíječka | Tablet, Laptop, Chytrý telefon |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Verze USB Power Delivery až do | 50 W |
| Kompatibilita | • Super Fast Charging : Galaxy S10 5G, Galaxy Note10, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip3 & Later / Galaxy A90 5G, A80, A70, A52, A33, A23, A05, A15 & Later / Galaxy M31s, M51, M62, M23, M53, M14 & Later / Galaxy Tab S7 & Later • Super Fast Charging 2.0 : Galaxy Note 10+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S24+, Galaxy S24 Ultra / Galaxy Tab S7 & Later |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.225 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095720838 |
| Bemeneti áram: | 3 A |
| Bemeneti feszültség: | 100-240V |
| Maximális kimeneti feszültség: | 5V |
| Szín: | Fekete |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Mélység: | 28 mm |
| Szélesség: | 49,5 mm |
| Magasság: | |
| Súly: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB A típusú |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Gyors töltés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | |
| Kompatibilis töltő: | Tabletta, Laptop, Okostelefon |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 2 |
| Töltő típusa: | Belső |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| USB tápellátási verzió akár: | 50W |
| Kompatibilitás: | |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

