Samsung EP-T4511 Univerzální Bílá AC Rychlé nabíjení Vnitřní
Kód: LADSA1SIC0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung EP-T4511 Univerzální Bílá AC Rychlé nabíjení Vnitřní| Vstupní napětí | 100-240 V |
| Výstupní proud (5V) | 3 A |
| Maximální výkon | 45 W |
| Barva | Bílá |
| Hloubka | 28 mm |
| Výška | 81,8 mm |
| Hmotnost | 92,5 g |
| Šířka | 43,5 mm |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Typ zdroje | AC |
| Počet současně připojených zařízení | 1 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | Super Fast Charging 2.0 |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.115 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097740599 |
| Bemeneti feszültség: | 100-240V |
| Kimeneti áram (5V): | 3 A |
| Maximális teljesítmény: | 45 W |
| Szín: | Fehér |
| Mélység: | 28 mm |
| Magasság: | 81,8 mm |
| Súly: | |
| Szélesség: | 43,5 mm |
| USB tápellátási verzió: | 3.0 |
| Töltő típusa: | Belső |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 1 |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Gyors töltés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

