Ruční LED svítilna NexTool T10 2 000 lm 220 m 70 h akumulátor
Kód: SURNXTLAA0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční LED svítilna NexTool T10 2 000 lm 220 m 70 h akumulátor| Jmenovitý vstupní výkon | 20 W |
| Systém vkládání | USB-C |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX7 |
| Základní materiál | Slitina hliníku |
| Typ svítilny | Ruční svítilna |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Délka | 152 mm |
| Průměr hlavy | 3,8 cm |
| Hmotnost | 214 g |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 2600 mAh |
| Maximální provozní doba | 70 hodin |
| Napětí baterie | 3,65 V |
| Varování | Použité svítilny zlikvidujte ve sběrných místech určených pro elektronický odpad., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se přímému kontaktu s očima. |
| Typ lampy | LED |
| Maximální světelný výstup | 2000 lm |
| Maximální dosah světla | 220 m |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.239 kg |
| EAN vonalkód: | 6973907632268 |
| Névleges bemeneti teljesítmény: | 20 W |
| Beszúrórendszer: | USB-C |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Alapanyag: | Alumíniumötvözet |
| Zseblámpa típusa: | Kézi fáklya |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Hossz: | 152 mm |
| Fej átmérője: | 3,8 cm |
| Súly: | 214 g |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 2600mAh |
| Maximális üzemidő: | |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,65 V |
| Figyelmeztetés: | A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a közvetlen szembe jutást. |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Maximális fénykibocsátás: | 2000 lumen |
| Maximális fénytartomány: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

