ROYAL CANIN Babydog Milk - plechovka 400g
Kód: DLZROYKSP0095
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Babydog Milk - plechovka 400g| Typ balení | Plechovka |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu |
| Hmotnost | 400 g |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny, Vlhké krmivo |
| Fáze života zvířete | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete | Junior |
| Řada | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Další funkce | Období růstu |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah taurinu | 0,25% |
| Obsah železa | 100 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1500 IU/kg |
| Včetně antioxidantů | Ano |
| Obsah manganu | 80 mg/kg |
| Obsah mědi | 15 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,43 mg/kg |
| Obsah jódu | 4 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 25000 IU/kg |
| Obsah tuku | 39% |
| Hrubý popel | 6% |
| Bílkoviny | 33% |
| Obsah zinku | 230 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 0.596 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550768641 |
| Typ balení: | Plechovka |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu |
| Hmotnost: | 400 g |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny, Vlhké krmivo |
| Fáze života zvířete: | Junior |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Řada: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Další funkce: | Období růstu |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah taurinu: | 0,25% |
| Obsah železa: | 100 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1500 IU/kg |
| Včetně antioxidantů: | Ano |
| Obsah manganu: | 80 mg/kg |
| Obsah mědi: | 15 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,43 mg/kg |
| Obsah jódu: | 4 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 25000 IU/kg |
| Obsah tuku: | 39% |
| Hrubý popel: | 6% |
| Bílkoviny: | 33% |
| Obsah zinku: | 230 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

