QMED MASSZÁZS ROLLER Rehabilitációs henger
Kód: SRHMDHTDC0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QMED MASSZÁZS ROLLER Rehabilitációs henger| Anyag | TPE |
| Szín | Narancssárga, Fekete |
| Átmérő | 7 cm |
| Csomag hossza | 17 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Exercise bands and balls |
|---|---|
| Súly: | 0.345 kg |
| EAN vonalkód: | 5901780434328 |
| Anyag: | TPE |
| Szín: | Narancs, Fekete |
| Átmérő: | 7 cm |
| Csomag hossza: | 17 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

