POKRYTÍ ENDORFY VENTUM 200 SOLID
Kód: OBUENDOBU0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKRYTÍ ENDORFY VENTUM 200 SOLID| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Vhodné pro | Hraní |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Formát | ATX |
| Osvětlení | Ne |
| Počet pozic 2,5" / 3,5" | 1 |
| Maximální délka PSU | 18 cm |
| Boční okno | Ne |
| Model | PC |
| Maximální délka grafické karty | 31,5 cm |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Barva | Černá |
| Tlačítko reset | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 16,1 cm |
| Podporované formáty základní desky | Mini-ITX, Micro ATX, ATX |
| Výška | 440 mm |
| Šířka | 211 mm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Hloubka | 373 mm |
| Tenká optická mechanika | Ne |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Počet portů USB typu A | 2 |
| Podporované velikosti ventilátorů zadního chladiče | 120 mm |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Podporované velikosti ventilátorů horního chladiče | 240 mm, 120 mm |
| Počet podporovaných ventilátorů | 7 |
| Podporované velikosti ventilátorů předního chladiče | 240 mm, 120 mm, 360 mm, 280 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 4.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018666204 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Alkalmas: | Játék |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Formátum: | ATX |
| Világítás: | Nem |
| 2,5" / 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Maximális tápegység hossza: | 18 cm |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| Modell: | PC |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 31,5 cm |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Szín: | Fekete |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Porszűrő: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,1 cm |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ITX, Mikro ATX, ATX |
| Magasság: | 440 mm |
| Szélesség: | 211 mm |
| Súly: | 3,5 kg |
| Mélység: | 373 mm |
| Vékony optikai meghajtó: | Nem |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB A típusú portok száma: | 2 |
| Támogatott hátsó hűtőborda ventilátorméretek: | 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott felső hűtőborda-ventilátor méretek: | 240 mm, 120 mm |
| Támogatott ventilátorok száma: | 7 |
| Támogatott elülső hűtőborda ventilátorméretek: | 240 mm, 120 mm, 360 mm, 280 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

