Poe Lang EK Firestar 25 LBS karbon kék csigás íj
Kód: STZPO3LSM0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Poe Lang EK Firestar 25 LBS karbon kék csigás íj| Maximális erő | Feszültség 25 font |
| Anyag | Alumínium |
| Terméktípus | Csigás íj |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Hosszúság cm-ben (belső karton) | (nyíl hossza) 28" |
| Lánchossz | 56-61 mm |
| Hossz | 740 mm |
| Belefoglalt termékek száma | 5 darab |
| A készlet tartalma | 3 db nyilak, Nyílállvány, Célkereszt |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Classic and compound bows |
|---|---|
| Súly: | 1.32 kg |
| EAN vonalkód: | 4710933463358 |
| Maximális erő: | Feszültség 25 font |
| Anyag: | Alumínium |
| Terméktípus: | Csigás íj |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Hosszúság cm-ben (belső karton): | (nyíl hossza) 28" |
| Lánchossz: | 56-61 mm |
| Hossz: | 740 mm |
| Belefoglalt termékek száma: | 5 darab |
| A készlet tartalma: | 3 db nyilak, Nyílállvány, Célkereszt |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

