PocketBook 700 Era Silver e-könyv olvasó Érintőképernyő 16 GB Fekete, Ezüst
Kód: MULPKBCZE0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook 700 Era Silver e-könyv olvasó Érintőképernyő 16 GB Fekete, Ezüst| Processzor órajelsebessége | 1000 MHz |
| Beépített processzor | Igen |
| Szótár | Igen |
| Forgó | Nem |
| Nyelvek szótára | angol |
| Akkumulátor kapacitása | 1700mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Szín | Fekete, Ezüst, Nem |
| Vízálló | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Szélesség | 134,3 mm |
| Magasság | 7,8 mm |
| Súly | 228 g |
| Mélység | 155 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| Mellékelt szoftverek | Könyvesbolt, Könyvtár, Szótár, Böngésző, Hangoskönyvek, Hanglejátszó, Galéria, Számológép, RSS-hírcsatornák, Jegyzetek, Sakk, Klondike, Firka, Szudoku |
| Fejhallgató csatlakoztatása | Nem támogatott |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Bluetooth | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| RAM-kapacitás | 1000 MB |
| Belső tárolókapacitás | 16 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Kijelző felbontása | 1264 x 1680 képpont |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Kijelző átlója | 17,8 cm (7") |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód) | 300 DPI |
| Érintőképernyő | Igen |
| Technológia | E Ink kártya |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
| Támogatott képformátumok | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Támogatott hangfájl-formátumok | OGG, MP3 |
| Támogatott dokumentumformátumok | FB2, PDF, PRC, CBZ, EPUB, TXT, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, DjVu, EPUB DRM, MOBI, DOC, HTML, ACSM, CBR, CHM |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152096716 |
| Processzor órajelsebessége: | 1000 MHz |
| Beépített processzor: | Igen |
| Szótár: | Igen |
| Forgó: | Nem |
| Nyelvek szótára: | angol |
| Akkumulátor kapacitása: | 1700mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Szín: | Fekete, Ezüst, Nem |
| Vízálló: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szélesség: | 134,3 mm |
| Magasság: | 7,8 mm |
| Súly: | 228 g |
| Mélység: | 155 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| Csomagolt szoftver: | Könyvesbolt, Könyvtár, Szótár, Böngésző, Hangoskönyvek, Hanglejátszó, Galéria, Számológép, RSS-hírcsatornák, Jegyzetek, Sakk, Klondike, Firka, Sudoku |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Nem támogatott |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Bluetooth: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| RAM-kapacitás: | 1000 MB |
| Belső tárolókapacitás: | 16 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Kijelző felbontása: | 1264 x 1680 képpont |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Kijelző átlója: | 17,8 cm (7") |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód): | 300 DPI |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Technológia: | E Ink kártya |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
| Támogatott képformátumok: | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | OGG, MP3 |
| Támogatott dokumentumformátumok: | FB2, PDF, Kínai Népköztársaság, CBZ, EPUB, TXT, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, DjVu, EPUB DRM, MOBI, DOC, HTML, ACSM, CBR, CHM |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

