Počítačová skříň MODECOM VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 5F Bílá
Kód: OBUMODOBU0070
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Počítačová skříň MODECOM VOLCANO STELLAR PLUS ARGB MIDI 5F Bílá| Podporované pevné velikosti disků | 2.5", 3.5" |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet pozic 2,5" / 3,5" | 4 |
| Boční okno | Ano |
| Maximální délka grafické karty | 42 cm |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 17,5 cm |
| Formát | Midi Tower |
| Podporované formáty základní desky | Mini-ITX, Micro ATX, ATX |
| Model | PC |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Barva | Bílá |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Výška | 503 mm |
| Šířka | 235 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Audio vstup | Ano |
| Počet portů USB 3.0 | 2 |
| Audio výstup | Ano |
| Vstupní porty USB C | 1 |
| Tlačítko reset | Ano |
| Počet podporovaných ventilátorů | 8 |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120 mm, 140 mm |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 / 2 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Gamepad | Ano |
| Počet ventilátorů | 5 ventilátor/ventilátory |
| Podporované průměry bočních ventilátorů | 120 mm |
| Varování | Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem., Pozor na ostré hrany při montáži., Zajistěte dostatečné větrání krytu, aby nedošlo k přehřátí součástí. |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 11.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903560982098 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2,5", 3,5" |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5" / 3,5"-os rekeszek száma: | 4 |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42 cm |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17,5 cm |
| Formátum: | Midi torony |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ITX, Mikro ATX, ATX |
| Modell: | PC |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Szín: | Fehér |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Magasság: | 503 mm |
| Szélesség: | 235 mm |
| Mélység: | 445 mm |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB 3.0 portok száma: | 2 |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB-C bemeneti portok: | 1 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Támogatott ventilátorok száma: | 8 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 / 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Játékvezérlő: | Igen |
| Ventilátorok száma: | |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre., Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését. |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

