PNY XLR8 RGB DDR5 16GB 6000MHz CL36 memória – TÖMLESZTETT TERMÉKEK
Kód: PAMPNYDR50011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY XLR8 RGB DDR5 16GB 6000MHz CL36 memória – TÖMLESZTETT TERMÉKEK| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia | 6000 MHz |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Háttérvilágítás színe | Sokszínű |
| Háttérvilágítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.044 kg |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia: | 6000 MHz |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Háttérvilágítás színe: | Sokszínű |
| Háttérvilágítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

