PNY Performance DDR5 5600MHz 16G memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB 288 tűs DIMM
Kód: PAMPNYDR50008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY Performance DDR5 5600MHz 16G memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB 288 tűs DIMM| Komponens ehhez: | PC |
| CAS-késés | 40 |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Belső memória | 16 GB |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| ECC | Nem |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.021 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403406011 |
| Komponens ehhez:: | PC |
| CAS-késés: | 40 |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

