Philips 7000 series 43PUS7000/12 televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0336
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 7000 series 43PUS7000/12 televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Režim úspory energie | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 42 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 75 kWh |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 100 mm |
| Barva | Černá |
| Nepřímé osvětlení | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Barva podstavce | Černá |
| Základní materiál | Plast |
| Bezrámový design | Ano |
| Indikace síly signálu | Ano |
| Ekvalizér | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Audio dekodéry | DTS:X, Dolby Atmos |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Výška (s podstavcem) | 582 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 958 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 226 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 87 mm |
| Výška (bez stojánku) | 563 mm |
| Šířka stojanu | 77,4 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 958 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Šířka balení | 1045 mm |
| Stručný návod | Ano |
| Výška balení | 650 mm |
| Hloubka balení | 133 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ baterie | AAA |
| Noční režim | Ano |
| IR propustnost | Ano |
| Baterie | Ano |
| Světelný senzor | Ano |
| HDCP | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Funkce titulkování | Ano |
| Podporovaný formát titulků | TXT, SUB, ASS, SMI, SRT, SSA |
| Podporované formáty zvukových souborů | FLAC, AAC, WAV, MP3 |
| Teletext | 1000 str. |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Podporované formáty obrázků | PNG, HEIF, BMP, JPEG, GIF |
| Funkce teletextu | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Média pro přehrávání | AVC, AVI, MPEG2, VP9, AV1, HEVC, HEVC/H.265, MPEG4, MPEG1, H.264, MKV |
| Standardy teletextu | Hyper-textový |
| Technologie tlumení podsvícení | Micro Dimming |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160, 2560 x 1440, 1024 x 576 (WSVGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA) |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 1440p, 1080p, 480p, 576p, 2160p, 720p |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 50 Hz, 24 Hz, 30 Hz, 60 Hz, 25 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Formát analogového signálu | Nepodporovaný |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-T, DVB-S |
| Časovač vypnutí | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ne |
| Video aplikace | Disney+, Amazon Prime Video, HBO, Netflix, YouTube, BBC iPlayer |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Control4, Works With Matter, Gamebar 2.0, IntelliSound Engine |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 8.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8718863046012 |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 42 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 75 kWh |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 100 mm |
| Szín: | Fekete |
| Közvetett világítás: | Igen |
| Állvány típusa: | Állj lábakkal |
| Alapszín: | Fekete |
| Alapanyag: | Kabát |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Jelerősség kijelzése: | Igen |
| Kiegyenlítő: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangdekóderek: | DTS:X, Dolby Atmos |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Magasság (állvánnyal): | 582 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | |
| Mélység (állvánnyal): | 226 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 87 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 563 mm |
| Állvány szélessége: | |
| Szélesség (állvány nélkül): | |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomag szélessége: | |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Csomag magassága: | 650 mm |
| Csomagolási mélység: | 133 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Akkumulátor típusa: | AAA |
| Éjszakai mód: | Igen |
| IR-áteresztőképesség: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Fényérzékelő: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | EasyLink |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Képfeldolgozó technológia: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Felirat funkció: | Igen |
| Támogatott feliratformátum: | TXT, ALATTI, SZAMÁR, SMI, SRT, SSA |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, AAC, WAV, MP3 |
| Teletext: | 1000 oldal |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Bar 2.0, változó frissítési gyakoriság (VRR) |
| Támogatott képformátumok: | PNG, HEIF, BMP, JPEG, GIF-ek |
| Teletext funkció: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus), Hibrid log-gamma (HLG) |
| Médialejátszás: | AVC, AVI, MPEG2, VP9, AV1, HEVC, HEVC/H.265, MPEG4, MPEG1, H.264, MKV |
| Teletext szabványok: | Hipertext |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia: | Mikro fényerőszabályozás |
| Támogatott grafikus felbontás: | 3840x2160, 2560x1440, 1024 x 576 (WSVGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA) |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Megjelenítési formátum: | 1440p, 1080p, 480p, 576p, 2160p, 720p |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 108 cm |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Támogatott kijelzőfrissítési gyakoriságok: | 50 Hz, 24 Hz, 30 Hz, 60 Hz, 25 Hz |
| Kijelző átlója: | 109,2 cm (43") |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Távirányító: | Igen |
| Analóg jelformátum: | Nem támogatott |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Digitális jelformátum: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-T, DVB-S |
| Kikapcsolási időzítő: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| ÖKO mód: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Kép kikapcsolva (rádióhoz): | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Okostévé: | Igen |
| Internetes tévé: | Igen |
| Képernyőtükrözés: | Igen |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Titan operációs rendszer |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Nem |
| Videóalkalmazás: | Disney+, Amazon Prime Videó, HBO, Netflix, YouTube, BBC iPlayer |
| Philips technológia (AV/TV): | Működik a Control4-gyel, Működik az anyaggal, Játéksáv 2.0, IntelliSound motor |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

