Philips 55PUS8510 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0350
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 55PUS8510 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 109 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 68 kWh |
| Barva | Černá |
| Barva podstavce | Černá |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 100 mm |
| Audio dekodéry | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| RMS výkon | 20 W |
| Ekvalizér | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Výška (bez stojánku) | 715 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1226 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 10,3 kg |
| Výška (s podstavcem) | 778 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 280 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 88 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 9,9 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1226 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13,8 kg |
| Hloubka balení | 131 mm |
| Šířka balení | 1335 mm |
| Výška balení | 831 mm |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| HDCP | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Vzdálený přístup | Ano |
| Podporované formáty obrázků | BMP, PNG, GIF, HEIF, JPEG |
| Teletext | 1000 str. |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Herní režim | Ano |
| Média pro přehrávání | VP9, AVC, AVI, MPEG2, HEVC, H.265, H.264, AV1, MKV, MPEG1, MPEG4 |
| Podporovaný formát titulků | SUB, SMI, SRT, SSA, TXT, ASS |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Funkce teletextu | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Zobrazovací formát | 1080p, 576p, 2160p, 720p |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | QLED |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 139 cm |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-T, DVB-S |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Video aplikace | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, YouTube, HBO, Netflix |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| Režim obrazu | Kino |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Matter, Works With Google Assistant, Ambilight, Works With Control4, Works with Amazon Alexa |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 13.8 kg |
| EAN vonalkód: | 8718863045862 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 68 kWh |
| Szín: | Fekete |
| Alapszín: | Fekete |
| Állvány típusa: | Állj lábakkal |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 100 mm |
| Hangdekóderek: | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Kiegyenlítő: | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Magasság (állvány nélkül): | 715 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 1226 mm |
| Súly (állvánnyal): | 10,3 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 778 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 280 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 88 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 9,9 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 1226 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13,8 kg |
| Csomagolási mélység: | 131 mm |
| Csomag szélessége: | 1335 mm |
| Csomag magassága: | |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| HDCP: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | EasyLink |
| Távoli hozzáférés: | Igen |
| Támogatott képformátumok: | BMP, PNG, GIF-ek, HEIF, JPEG |
| Teletext: | 1000 oldal |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Játékmód: | Igen |
| Médialejátszás: | VP9, AVC, AVI, MPEG2, HEVC, H.265, H.264, AV1, MKV, MPEG1, MPEG4 |
| Támogatott feliratformátum: | ALATTI, SMI, SRT, SSA, TXT, SZAMÁR |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Hibrid log-gamma (HLG), Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Teletext funkció: | Igen |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Bar 2.0, változó frissítési gyakoriság (VRR) |
| Megjelenítési formátum: | 1080p, 576p, 2160p, 720p |
| Kijelző átlója: | 139,7 cm (55") |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelzőtechnológia: | QLED |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 139 cm |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Digitális jelformátum: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-T, DVB-S |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| ÖKO mód: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Videóalkalmazás: | Amazon Prime Videó, BBC iPlayer, Disney+, YouTube, HBO, Netflix |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| Okostévé: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Titan operációs rendszer |
| Kép mód: | Mozi |
| Philips technológia (AV/TV): | Működik az anyaggal, Működik a Google Asszisztenssel, Működik a Control4-gyel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

