Philips 32PHS6000/12 televizor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0335
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 32PHS6000/12 televizor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ne |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 2 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | Ano |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 22 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 36 kWh |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 |
| Indikace síly signálu | Ano |
| Režimy zvuku | Hudba, Dialog |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 12 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Šířka (bez stojánku) | 715 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 205 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 715 mm |
| Výška (s podstavcem) | 448 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 83 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,5 kg |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,45 kg |
| Výška (bez stojánku) | 432 mm |
| Výška balení | 500 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,6 kg |
| Hloubka balení | 123 mm |
| Šířka balení | 790 mm |
| Common interface (CI) | Ne |
| Verze HDCP | 2.3 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Common interface Plus (CI+) | Ne |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| HDCP | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podporované formáty obrázků | GIF, HEIF, PNG, BMP, JPEG |
| Funkce teletextu | Ano |
| Média pro přehrávání | MPEG1, HEVC, H.265, AVI, MPEG2, MKV, MPEG4, H.264, VP9 |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, WAV, FLAC, AAC |
| Podpora HDR | Ano |
| Teletext | 1000 str. |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 50 Hz, 60 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Podporované grafické rozlišení | 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA) |
| Zobrazovací formát | 720p, 576p |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Časovač zapnutí/vypnutí | Ano |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Vypnutí obrazu (pro rádio) | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Internetová televize | Ne |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| Video aplikace | YouTube, HBO, Netflix, Disney+, BBC iPlayer, Amazon Prime Video |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Smart TV | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8718863045978 |
| Bluetooth: | Nem |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 2W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 22 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 36 kWh |
| Szín: | Fekete |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Jelerősség kijelzése: | Igen |
| Hangmódok: | Zene |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital |
| RMS teljesítmény: | 12 W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Szélesség (állvány nélkül): | 715 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 205 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 715 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 448 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 83 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,5 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 3,45 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 432 mm |
| Csomag magassága: | 500 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,6 kg |
| Csomagolási mélység: | 123 mm |
| Csomag szélessége: | 790 mm |
| Közös interfész (CI): | Nem |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | EasyLink |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Közös interfész Plus (CI+): | Nem |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| HDCP: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Hibrid log-gamma (HLG) |
| Támogatott képformátumok: | GIF-ek, HEIF, PNG, BMP, JPEG |
| Teletext funkció: | Igen |
| Médialejátszás: | MPEG1, HEVC, H.265, AVI, MPEG2, MKV, MPEG4, H.264, VP9 |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, WAV, FLAC, AAC |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Teletext: | 1000 oldal |
| Támogatott kijelzőfrissítési gyakoriságok: | 50 Hz, 60 Hz |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1366x768, 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA) |
| Megjelenítési formátum: | 720p, 576p |
| HD felbontás típusa: | HD |
| Kijelző felbontása: | 1366 x 768 képpont |
| Kijelző átlója: | 81,3 cm (32") |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 80 cm |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Távirányító: | Igen |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Digitális jelformátum: | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Be-/kikapcsolási időzítő: | Igen |
| Programozható intervallum: | 8 nap |
| Kép kikapcsolva (rádióhoz): | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| ÖKO mód: | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Internetes tévé: | Nem |
| Biztosított operációs rendszer: | Titan operációs rendszer |
| Videóalkalmazás: | YouTube, HBO, Netflix, Disney+, BBC iPlayer, Amazon Prime Videó |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| Okostévé: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

