Patriot Memory Signature Line PSD58G560082 memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 5600 MT/s 288 tűs UDIMM
Kód: PAMPATDR50051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature Line PSD58G560082 memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 5600 MT/s 288 tűs UDIMM| Belső memória | 8 GB |
| Memóriaformátum | 288 tűs UDIMM |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memória adatátviteli sebesség | 5600 MT/s |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Tanúsítvány | RoHS |
| Súly | 17 g |
| Magasság | 32 mm |
| Szélesség | 133 mm |
| Mélység | 2 mm |
| Súly csomagolással együtt | 29 g |
| Csomagolási mélység | 12 mm |
| Csomag szélessége | 61 mm |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378427950 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriaformátum: | 288 tűs UDIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Súly: | 17 g |
| Magasság: | 32 mm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Mélység: | 2 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 29 g |
| Csomagolási mélység: | 12 mm |
| Csomag szélessége: | 61 mm |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

