Patriot Memory PSF128GMDC10 memóriakártya 128 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
Kód: PAMPATSDG0048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory PSF128GMDC10 memóriakártya 128 GB MicroSDXC UHS-I Class 10| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | CE/FCC/RoHS |
| Memóriafeszültség | 2,7, 3,6 V |
| Magasság | 10 mm |
| Szélesség | 11 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Súly | 0,02 g |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Csomagolási mélység | 60 mm |
| Csomag magassága | 132 mm |
| Kapacitás | 128 GB |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| Flash kártya típusa | MicroSDXC |
| Belső memória típusa | UHS-I |
| Olvasási sebesség | 80 MB/s |
| UHS sebességosztály | 1. osztály (U1) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 85235190 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027998 |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | CE/FCC/RoHS |
| Memóriafeszültség: | 2.7, 3,6 V |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 11 mm |
| Mélység: | 15 mm |
| Súly: | 0,02 g |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Csomagolási mélység: | 60 mm |
| Csomag magassága: | 132 mm |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Olvasási sebesség: | 80 MB/s |
| UHS sebességosztály: | 1. osztály (U1) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85235190 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

