Patriot Memory EP CFexpress Type B 1 TB 1750 MB/s memóriakártya (PEF1TBEPAB)
Kód: PAMPATCFL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory EP CFexpress Type B 1 TB 1750 MB/s memóriakártya (PEF1TBEPAB)| Írásvédő kapcsoló | Igen |
| Szín | Arany, fekete |
| Magasság | 4 mm |
| Szélesség | 29,9 mm |
| Mélység | 38,5 mm |
| Súly | 10 g |
| Csomag magassága | 132 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 10 mm |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Olvasási sebesség | 1750 MB/s |
| Flash kártya típusa | CFexpress |
| Írási sebesség | 1650 MB/s |
| Kapacitás | 1 TB |
| Képformátum | exFAT |
| Felület | PCIe Gen3 ×2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Figyelmeztetés | Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Erős elektromágneses sugárzástól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Compact Flashe memories |
|---|---|
| Súly: | 0.022 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378429466 |
| Írásvédő kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Arany, Fekete |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 29,9 mm |
| Mélység: | 38,5 mm |
| Súly: | 10 g |
| Csomag magassága: | 132 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 10 mm |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Olvasási sebesség: | 1750 MB/s |
| Flash kártya típusa: | CFexpress |
| Írási sebesség: | 1650 MB/s |
| Kapacitás: | 1 TB |
| Képformátum: | exFAT |
| Felület: | PCIe Gen3 ×2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Erős elektromágneses sugárzás forrásaitól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

