Pánská hybridní bunda Berghaus s kapucí velikost M hnědá
Kód: OSIBRHKUR0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Pánská hybridní bunda Berghaus s kapucí velikost M hnědá| Typ uzávěru | Zip |
| Typ pohlaví | Muži |
| Věk | Všechny |
| Styl kabátu/bundy | Teplá vesta |
| Počet kapes | 2 kapsy/kapes |
| Kapsa | Ano |
| Umístění zapínání | Čelní |
| Velikost (S/M/L) | M |
| Větruodolný | Ano |
| Typ kabátu/bundy | Bunda |
| Umístění kapsy | Venku |
| Typ zapínání kapsy | Zip |
| Nejlepší použití | Jízda na kole, Freeride, Turistika, Životní styl, Horolezectví, Běhání, Lyžování |
| Délka oděvu | Střední |
| Externí kapsy | Přední kapsa |
| S kapucí | Ano |
| Hlavní barva produktu | Hnědá |
| Hmotnost | 1 kg |
| Baterie | Ano |
| Materiál | Fleece, Nylon, Polyester |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.435 kg |
| EAN vonalkód: | 5054773995051 |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Typ pohlaví: | Muži |
| Věk: | Všechny |
| Styl kabátu/bundy: | Teplá vesta |
| Počet kapes: | 2 kapsy/kapes |
| Kapsa: | Ano |
| Umístění zapínání: | Čelní |
| Velikost (S/M/L): | M |
| Větruodolný: | Ano |
| Typ kabátu/bundy: | Bunda |
| Umístění kapsy: | Venku |
| Typ zapínání kapsy: | Zip |
| Nejlepší použití: | Jízda na kole, Freeride, Turistika, Životní styl, Horolezectví, Běhání, Lyžování |
| Délka oděvu: | Střední |
| Externí kapsy: | Přední kapsa |
| S kapucí: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Hnědá |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Baterie: | Ano |
| Materiál: | Fleece, Nylon, Polyester |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

