Onyx Go 10.3 tok e-könyv olvasókhoz 26,2 cm (10,3") Fehér borítás
Kód: MULONYCZA0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Go 10.3 tok e-könyv olvasókhoz 26,2 cm (10,3") Fehér borítás| Borító típusa | Csomagolás |
| Rögzítés | Mágneses záródás |
| Anyag | Műbőr |
| Maximális képernyőméret | 26,2 cm (10,3") |
| Automatikus ébresztés/elalvás funkció | Igen |
| Beépített akkumulátor | Nem |
| Szín | Fehér |
| Védő funkciók | Karcálló |
| Kompatibilitás | Menj 10.3-ra |
| Magasság | 185 mm |
| Mélység | 5 mm |
| Súly | 263 g |
| Szélesség | 237 mm |
| Összeg | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | eBook Readers (Accessories) |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710309727 |
| Borító típusa: | Csomagolás |
| Rögzítés: | Mágneses záródás |
| Anyag: | Műbőr |
| Maximális képernyőméret: | 26,2 cm (10,3") |
| Automatikus ébresztés/elalvás funkció: | Igen |
| Beépített akkumulátor: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Védő funkciók: | Karcálló |
| Kompatibilitás: | Menj 10.3-ra |
| Magasság: | 185 mm |
| Mélység: | 5 mm |
| Súly: | 263 g |
| Szélesség: | 237 mm |
| Összeg: | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

