Onyx Boox Palma 2 Pro e-könyv, 6.13" E-Ink Kaleido 3 128GB Wi-Fi, fekete
Kód: MULONYCZE0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Boox Palma 2 Pro e-könyv, 6.13" E-Ink Kaleido 3 128GB Wi-Fi, fekete| Hátsó kamera | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Szín | Fekete |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 159 mm |
| Súly | 170 g |
| Mélység | 8,8 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Integrált kamerakártya-olvasó | Igen |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Belső memória | 8 GB |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 15,57 cm (6,13") |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Kijelző felbontása | 824 x 1648 képpont |
| Akkumulátor kapacitása | 3950mAh |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Jótállási jegy | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Támogatott dokumentumformátumok | DOCX, FB2, TXT, HTML, DjVu, RTF, AZW, PPT, EPUB, TIFF, PDF, BMP, ZIP, PNG, PRC, MOBI, PPTX, EPUB3, CBZ, CHM, DOC, CBR |
| Figyelmeztetés | Óvja a víztől és a nedvességtől - a készülék károsodhat., Ne szerelje szét az e-könyv olvasót - áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710311249 |
| Hátsó kamera: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 159 mm |
| Súly: | 170 g |
| Mélység: | 8,8 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Integrált kamerakártya-olvasó: | Igen |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Belső memória: | 8 GB |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 15,57 cm (6,13") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 824 x 1648 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 3950mAh |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Támogatott dokumentumformátumok: | DOCX, FB2, TXT, HTML, DjVu, RTF, AZW, PPT, EPUB, TIFF, PDF, BMP, Cipzár, PNG, Kínai Népköztársaság, MOBI, PPTX, EPUB3, CBZ, CHM, DOC, CBR |
| Figyelmeztetés: | Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják., Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

