NATURE'S PROTECTION Superior Care Skin & Stomach Adult Lamb - suché krmivo pro psy - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care Skin & Stomach Adult Lamb - suché krmivo pro psy - 1,5 kg| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Kůže a srst, Citlivý žaludek, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Vlasy a kůže |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 25% |
| Hrubý popel | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,1% |
| Obsah tuku | 14% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.542 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317457929 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Kůže a srst, Citlivý žaludek, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Vlasy a kůže |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 25% |
| Hrubý popel: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,1% |
| Obsah tuku: | 14% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

