Motorola Moto Edge 60 Pro 5G DS 8/256 GB Árnyékzöld
Kód: TKOMOTSZA0575
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola Moto Edge 60 Pro 5G DS 8/256 GB Árnyékzöld| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | 8350 |
| Processzor típusa | MediaTek Dimensity |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | MediaTek NPU 780 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 3,35 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| NFC | Igen |
| RAM típus | LPDDR5X |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| RAM-kapacitás | 8 GB |
| USB tápellátás | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 90 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín | Zöld |
| Szín neve | Árnyékzöld |
| Védő funkciók | Vízálló, Porálló |
| Csomagolási mélység | 176 mm |
| Csomag magassága | 37 mm |
| Magasság | 160,7 mm |
| Szélesség | 73,1 mm |
| Csomag szélessége | 87 mm |
| Súly csomagolással együtt | 500 g |
| Súly | 186 g |
| Mélység | 8,24 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| Virtuális asszisztens | Google Asszisztens |
| Platform | Android |
| USB-port | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-s verzió | 2.0 |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Gyorstöltési technológia | TurboPower |
| Arcfelismerés | Igen |
| Hangutasítások | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| Grafikus kártya | Mali-G615 |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Intelligens vezérlés | Igen |
| Videohívás | Igen |
| Hangos hallgatás | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| Panel típusa | P-OLED |
| Kijelző átlója | 17 cm (6,7") |
| Színmélység | 10 bit |
| Maximális kijelző fényerő (HDR) | 4500 cd/m² |
| HDR-támogatás | Igen |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| DCI-P3 színskála | 100% |
| Kijelző felbontása | 2712 x 1220 képpont |
| Kék fény csökkentése | Igen |
| Érintési válaszsebesség | 300 Hz |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Képernyő-test arány | 96,47% |
| Márkaspecifikus technológiák | Víz érintése |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass 7i |
| Natív képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 446ppi |
| Ujjlenyomat-ellenállás | Igen |
| A második hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia) | 1,28 µm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód | Igen |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Videó stabilizátor | Igen |
| A második hátlapi kamera látómezeje | 120° |
| Éjszakai mód | Igen |
| Mosolyérzékelés | Igen |
| Előlapi kamera látómezője | 92° |
| Panoráma | Igen |
| Vaku típusa | JÉG |
| Hátsó kamera érzékelő mérete | 1/1,56" |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje | 33° |
| Arcfelismerés | Igen |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia) | 2 µm |
| Hangnagyítás | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 10MP |
| Portré mód | Igen |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Hátsó kamera látómezője | 84° |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Képszerkesztés | Retusálás |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Előlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia) | 1,28 µm |
| Makrofotózás | Igen |
| Vörösszem-korrekció | Y |
| Önkioldó | Igen |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera | Nem |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| 3D hátlapi kamera | Nem |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2 |
| Képstabilizátor | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Érzékelő típusa | Sony LYTIA 700C |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 3840x2160@30fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@60fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Optikai zoom | 3x |
| Előlapi kamera vakuja | Nem |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Akkumulátor kapacitása | 6000mAh |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Hálózati adapter | Nem |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| Védőtok | Igen |
| Hangszórók | Sztereó |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL) | Igen |
| NavIC | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68, IP69 |
| Katonai szabvány | MIL-STD-810H |
| SAR-érzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.395 kg |
| EAN vonalkód: | 840493609355 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor modell: | 8350 |
| Processzor típusa: | MediaTek Dimensity |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | MediaTek NPU 780 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,35 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| NFC: | Igen |
| RAM típus: | LPDDR5x |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 90 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Zöld |
| Szín neve: | Árnyékzöld |
| Védő funkciók: | Vízálló, Pormentes |
| Csomagolási mélység: | 176 mm |
| Csomag magassága: | 37 mm |
| Magasság: | 160,7 mm |
| Szélesség: | 73,1 mm |
| Csomag szélessége: | 87 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 500 g |
| Súly: | 186 g |
| Mélység: | 8,24 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Platform: | Android |
| USB-port: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | TurboPower |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Hangutasítások: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Grafikus kártya: | Mali-G615 |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény: | 15 W |
| Intelligens vezérlés: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Panel típusa: | P-OLED |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Színmélység: | 10 bit |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 4500 cd/m² |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Kijelző felbontása: | 2712 x 1220 képpont |
| Kék fény csökkentése: | Igen |
| Érintési válaszsebesség: | 300 Hz |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Képernyő-test arány: | 96,47% |
| Márkaspecifikus technológiák: | Víz érintése |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 7i |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Pixelsűrűség: | 446ppi |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| A második hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,28 µm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Mosolyérzékelés: | Igen |
| Előlapi kamera látómezője: | 92° |
| Panoráma: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,56" |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 33° |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 2 µm |
| Hangnagyítás: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 10MP |
| Portré mód: | Igen |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Képszerkesztés: | Retusálás |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Előlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,28 µm |
| Makrofotózás: | Igen |
| Vörösszem-korrekció: | Y |
| Önkioldó: | Igen |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera: | Nem |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| 3D hátlapi kamera: | Nem |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2 |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Érzékelő típusa: | Sony LYTIA 700C |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@30fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@60fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Optikai zoom: | 3x |
| Előlapi kamera vakuja: | Nem |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Akkumulátor kapacitása: | 6000mAh |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Védőtok: | Igen |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL): | Igen |
| NavIC: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68, IP69 |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| SAR-érzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

