MOTORKERÉKPÁROKHOZ VALÓ KAPUTELEFON SENA SMH5-10
Kód: AKGNSASBL0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MOTORKERÉKPÁROKHOZ VALÓ KAPUTELEFON SENA SMH5-10| Szín | Fekete |
| Súly | 40g |
| Magasság | 30,6 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Mélység | 69,9 mm |
| Bluetooth-verzió | 3.0 |
| Bluetooth profilok | AVRCP, HSP, A2DP, HFP |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 55 °C |
| Fejhallgató mód | Igen |
| Felhasználók száma | 1 felhasználó/k |
| Maximális hatósugár | 400 méter |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Töltési idő | 2,5 óra |
| Beszélgetési idő | 7 óra |
| Készenléti idő | 7 nap |
| Összeg | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 8809629524568 |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 40g |
| Magasság: | 30,6 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Mélység: | 69,9 mm |
| Bluetooth-verzió: | 3.0 |
| Bluetooth profilok: | AVRCP, HSP, A2DP, HFP |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 55 °C |
| Fejhallgató mód: | Igen |
| Felhasználók száma: | 1 felhasználó/k |
| Maximális hatósugár: | 400 méter |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Töltési idő: | 2,5 óra |
| Beszélgetési idő: | 7 óra |
| Készenléti idő: | 7 nap |
| Összeg: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

