Montis Uchwyt TV „DENALI” 37"- 105" MT162 2,67 m (105") Černá
Kód: TVAMNSUCH0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Montis Uchwyt TV „DENALI” 37"- 105" MT162 2,67 m (105") Černá| Základní materiál | Ocel |
| Barva | Černá |
| Funkce ochrany proti krádeži | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 1 kg |
| Výška balení | 280 mm |
| Šířka balení | 910 mm |
| Hloubka balení | 80 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet v balení | 1 párů |
| Maximální zátěž | 75 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Snadná instalace | Ano |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Včetně montážní desky | Ano |
| Kola | Ne |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Vzdálenost od zdi (min) | 7,3 cm |
| Rotační | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Vzdálenost od zdi (max) | 60,9 cm |
| Rozhraní upevnění panelu | 800 x 600 mm, 200 x 100 |
| Maximální velikost obrazovky | 2,67 m (105") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Maximální nosnost | 75 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 800 x 600 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 200 x 100 mm |
| Vhodné pro monitor počítače | Ano |
| Minimální velikost obrazovky | 94 cm (37") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 5901811410079 |
| Základní materiál: | Ocel |
| Barva: | Černá |
| Funkce ochrany proti krádeži: | Ano |
| Hmotnost včetně balení: | 1 kg |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 910 mm |
| Hloubka balení: | 80 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet v balení: | 1 párů |
| Maximální zátěž: | 75 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Snadná instalace: | Ano |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Včetně montážní desky: | Ano |
| Kola: | Ne |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Vzdálenost od zdi (min): | 7,3 cm |
| Rotační: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Vzdálenost od zdi (max): | 60,9 cm |
| Rozhraní upevnění panelu: | 800 x 600 mm, 200 x 100 |
| Maximální velikost obrazovky: | 2,67 m (105") |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Maximální nosnost: | 75 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 800 x 600 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 200 x 100 mm |
| Vhodné pro monitor počítače: | Ano |
| Minimální velikost obrazovky: | 94 cm (37") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

