Montis Przedłużacz domowy zwijany z USB 10m MT188 2 AC aljzat / AC aljzat
Kód: LIPMNSELE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Montis Przedłużacz domowy zwijany z USB 10m MT188 2 AC aljzat / AC aljzat| Aljzatok száma | 2 hálózati aljzat/hálózati aljzat |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Szín | Szürke |
| Mag mérete | 1 mm² |
| Fogantyú | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Magok száma | 3 |
| Anyag | Kabát |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés |
| Földelés | Igen |
| Súly | 1,2 kg |
| Szélesség | 165 mm |
| Magasság | 212 mm |
| Mélység | 95 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Kettős felhasználású termék | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electrical extension cords |
|---|---|
| Súly: | 1.16 kg |
| EAN vonalkód: | 5901811410611 |
| Aljzatok száma: | 2 hálózati aljzat/hálózati aljzat |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Kábelhossz: | 10 méter |
| Szín: | Szürke |
| Mag mérete: | 1 mm² |
| Fogantyú: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Magok száma: | 3 |
| Anyag: | Kabát |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Áramvédelmi elemek: | Túlterhelés |
| Földelés: | Igen |
| Súly: | 1,2 kg |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 212 mm |
| Mélység: | 95 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Kettős felhasználású termék: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

