Marksman GP légpisztoly, kaliber 4,5 mm, Ekp
Kód: STZMKMWIA0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Marksman GP légpisztoly, kaliber 4,5 mm, Ekp| Súly | 1,2 kg |
| Hossz | 400 mm |
| Biztonsági kapcsoló | Automatikus |
| Maximális sebesség | 170 m2 |
| A lövés típusa | 4,5 mm-es (.177) acélgolyó BB |
| Specifikus jellemzők | csak kettős működésű elsütőbillentyű |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Kimeneti energia | 17 J |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag | Szénacél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 1.83 kg |
| EAN vonalkód: | 026785110208 |
| Súly: | 1,2 kg |
| Hossz: | 400 mm |
| Biztonsági kapcsoló: | Automatikus |
| Maximális sebesség: | 170 m2 |
| A lövés típusa: | 4,5 mm-es (.177) acélgolyó BB |
| Specifikus jellemzők: | csak kettős működésű elsütőbillentyű |
| Kaliber: | 4,5 mm |
| Kimeneti energia: | 17 J |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag: | Szénacél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

