Manhattan 715942 Hordozható Eszköz Töltőkocsi és Szekrény Hordozható Eszköz Szekrény Fekete
Kód: TABMNHLAD0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 715942 Hordozható Eszköz Töltőkocsi és Szekrény Hordozható Eszköz Szekrény Fekete| Zár típusa | 2 kulcs |
| Szellőzés | Igen |
| Támogatott hordozható eszközök | Okostelefon, Tablet |
| Áramvédelmi elemek | Túlfeszültség, Túláram, Rövidzárlat |
| Töltési forrás | Légkondicionáló |
| Záró | Igen |
| Támogatott eszközök száma | 10 |
| LED-jelzők | Állapot |
| Támogatott csatlakozók száma | USB Type-C |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Kimeneti feszültség | 5 - 12 V |
| Bemeneti áram | 16 A |
| Kimeneti áram | 3 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 110 - 240 V |
| Teljes energiafogyasztás | 180 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Eszközönkénti teljesítmény | 18 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, CE |
| Tanúsítvány | PD 3.0 |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Résmélység | 26,4 cm |
| Elhelyezkedés | Táblázat |
| Alapanyag | Acél |
| Modell | Hordozható berendezésszekrény |
| Rés szélessége | 2,2 cm |
| Szín | Fekete |
| Rés magassága | 23,5 cm |
| Magasság | 345 mm |
| Szélesség | 360 mm |
| Súly | 13 kg |
| Mélység | 370 mm |
| Beépítési vastagság | 1,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 15 kg |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -15 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| A mellékelt kulcsok száma | 2 darab |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 766623715942 |
| Zár típusa: | 2 kulcs |
| Szellőzés: | Igen |
| Támogatott hordozható eszközök: | Okostelefon, Tabletta |
| Áramvédelmi elemek: | Túlfeszültség, Túláram, Rövidzár |
| Töltési forrás: | Légkondicionáló |
| Záró: | Igen |
| Támogatott eszközök száma: | 10 |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Támogatott csatlakozók száma: | USB Type-C |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Kimeneti feszültség: | 5 - 12 V |
| Bemeneti áram: | 16 A |
| Kimeneti áram: | 3 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 110 - 240 V |
| Teljes energiafogyasztás: | 180 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Eszközönkénti teljesítmény: | 18 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE |
| Tanúsítvány: | PD 3.0 |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Résmélység: | 26,4 cm |
| Elhelyezkedés: | Táblázat |
| Alapanyag: | Acél |
| Modell: | Hordozható berendezésszekrény |
| Rés szélessége: | 2,2 cm |
| Szín: | Fekete |
| Rés magassága: | 23,5 cm |
| Magasság: | 345 mm |
| Szélesség: | 360 mm |
| Súly: | 13 kg |
| Mélység: | 370 mm |
| Beépítési vastagság: | 1,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 15 kg |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -15 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| A mellékelt kulcsok száma: | 2 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

