Manhattan 461412 monitortartó/állvány 177,8 cm (70"), padlóra szerelhető, fekete
Kód: TVAMNHUCH0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 461412 monitortartó/állvány 177,8 cm (70"), padlóra szerelhető, fekete| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Acél, Műanyag |
| Súly | 5,22 kg |
| Szélesség | 620 mm |
| Magasság | 1880 mm |
| Mélység | 1030 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 85299097 |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Magasságállítás típusa | Kézikönyv |
| Dőlésszög | -8 - 0° |
| Magasságállítás | Igen |
| Magasságállítási tartomány | 1240 - 1880 mm |
| Maximális képernyőméret | 177,8 cm (70") |
| Maximális teherbírás | 35 kg |
| Panelre szerelhető interfész | 200x200, 600x400 |
| Minimális képernyőméret | 94 cm (37") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 600 x 400 mm |
| Rögzítési módszer | Emelet |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 200 x 200 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 7.04 kg |
| EAN vonalkód: | 766623461412 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél, Kabát |
| Súly: | 5,22 kg |
| Szélesség: | 620 mm |
| Magasság: | 1880 mm |
| Mélység: | 1030 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85299097 |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Magasságállítás típusa: | Kézikönyv |
| Dőlésszög: | -8 - 0° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Magasságállítási tartomány: | 1240 - 1880 mm |
| Maximális képernyőméret: | 177,8 cm (70") |
| Maximális teherbírás: | 35 kg |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200, 600x400 |
| Minimális képernyőméret: | 94 cm (37") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 600 x 400 mm |
| Rögzítési módszer: | Emelet |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 200 x 200 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

