Logitech Rally Bar videokonferencia-rendszer Ethernet-csatlakozással rendelkező csoportos videokonferencia-rendszer
Kód: VKOLOGVKO0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech Rally Bar videokonferencia-rendszer Ethernet-csatlakozással rendelkező csoportos videokonferencia-rendszer| Ethernet átviteli sebesség | 10, 1000 Mbps, 100 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv4, IPv6 |
| Titkosítás/Biztonság | 128 bites AES |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Telepresence | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 220 mAh, 0,675 Wh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Akkumulátor típusa | Lítium |
| Jelenlegi | 4,754 A |
| Csatlakozó típusa | C típus |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| DC bemeneti feszültség | 19 V |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Kimeneti szint | 92/99 dB |
| Mintavételi frekvencia | 0 - 48 kHz |
| Mikrofon felvételi tartomány | 4,5 méter |
| RMS teljesítmény | 8W |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Kimeneti feszültség Teljes harmonikus torzítás (THD) | 2% |
| Visszhang eltávolítása a hangkommunikációból | Igen |
| Hangnyalábolás | Igen |
| Kimeneti impedancia | 4 ohm |
| Szélesség | 910 mm |
| Magasság | 164 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Súly | 7,08 kg |
| Csomag szélessége | 207 mm, 300 mm |
| Csomagolási mélység | 989 mm |
| Súly csomagolással együtt | 9,3 kg |
| Csomag magassága | 218 mm, 160 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| USB-csatlakozó | USB A típusú, USB C típusú |
| HDMI portok száma | 3 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| HDMI bemeneti portok száma | 1 |
| HDMI kimeneti portok száma | 2 |
| PTZ vezérlés | Igen |
| Forgási tartomány | -25 - 25° |
| Dőlésszög | -15 - 15° |
| Terméktípus | Videókonferencia-rendszer csoportok számára |
| Szín | Grafit |
| Hősugárzás | 64 BTU/óra |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Optikai zoom | 5x |
| Függőleges látómező | 52,2° |
| Távoli vezérlőfelület | Bluetooth |
| Átlós látómező | 90° |
| Zoomolás | Igen |
| Vízszintes látómező | 82,1° |
| Digitális zoom | 3x |
| Mellékelt kábelek | AC, DC, USB A típusú - USB C típusú, HDMI |
| Akkumulátor | Igen |
| Tápkábel hossza | 2,5 méter |
| HDMI-kábel hossza | 2 méter |
| Hálózati adapter | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| A csomag tartalma | Rally Bar Tápegység Hálózati tápkábel HDMI-kábel USB-kábel Távirányító Objektívvédők a fő kamerához és az intelligens keresőhöz Felhasználói dokumentáció |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Külső doboz hossza | 330 mm |
| A fő csomag súlya | 4,73 kg |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Megjelenítési formátum | 900p, 1440p, 576p, 2160p, 720p |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Irányított mikrofon típusa | Mindenirányú |
| Mikrofon érzékenysége | -36 dB |
| Mikrofonfrekvencia | 90 - 16000 Hz |
| Hangnyomásszint (max.) | 90 dB |
| Mikrofonok száma | 6 |
| Interfészmodul Ethernet LAN (RJ-45) portok | 1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Videoconferencing |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206089327 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 1000 Mbps, 100 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
| Titkosítás/Biztonság: | 128 bites AES |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Telepresence: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 220mAh, 0,675 Wh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium |
| Jelenlegi: | 4,754 A |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| DC bemeneti feszültség: | 19 V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Kimeneti szint: | 92/99 dB |
| Mintavételi frekvencia: | 0 - 48 kHz |
| Mikrofon felvételi tartomány: | 4,5 méter |
| RMS teljesítmény: | 8W |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Kimeneti feszültség Teljes harmonikus torzítás (THD): | 2% |
| Visszhang eltávolítása a hangkommunikációból: | Igen |
| Hangnyalábolás: | Igen |
| Kimeneti impedancia: | 4 ohm |
| Szélesség: | 910 mm |
| Magasság: | 164 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Súly: | 7,08 kg |
| Csomag szélessége: | 207 mm, 300 mm |
| Csomagolási mélység: | 989 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,3 kg |
| Csomag magassága: | 218 mm, 160 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú, USB Type-C |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| HDMI bemeneti portok száma: | 1 |
| HDMI kimeneti portok száma: | 2 |
| PTZ vezérlés: | Igen |
| Forgási tartomány: | -25 - 25° |
| Dőlésszög: | -15 - 15° |
| Terméktípus: | Videókonferencia-rendszer csoportok számára |
| Szín: | Grafit |
| Hősugárzás: | 64 BTU/óra |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Optikai zoom: | 5x |
| Függőleges látómező: | 52,2° |
| Távoli vezérlőfelület: | Bluetooth |
| Átlós látómező: | 90° |
| Zoomolás: | Igen |
| Vízszintes látómező: | 82,1° |
| Digitális zoom: | 3x |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DC, USB A típusú - USB C típusú, HDMI |
| Akkumulátor: | Igen |
| Tápkábel hossza: | 2,5 méter |
| HDMI-kábel hossza: | 2 méter |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| A csomag tartalma: | Rally Bar Tápegység Hálózati tápkábel HDMI-kábel USB-kábel Távirányító Objektívvédők a fő kamerához és az intelligens keresőhöz Felhasználói dokumentáció |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Külső doboz hossza: | 330 mm |
| A fő csomag súlya: | 4,73 kg |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Megjelenítési formátum: | 900p, 1440p, 576p, 2160p, 720p |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Irányított mikrofon típusa: | Mindenirányú |
| Mikrofon érzékenysége: | -36 dB |
| Mikrofonfrekvencia: | 90 - 16000 Hz |
| Hangnyomásszint (max.): | 90 dB |
| Mikrofonok száma: | 6 |
| Interfészmodul Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

