Logic DART PRO MINI skříň USB-C Bílá
Kód: OBULGCOBU0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logic DART PRO MINI skříň USB-C Bílá| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5" |
| Podsvícení | Ne |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 15,5 cm |
| Model | PC |
| Maximální délka grafické karty | 34 cm |
| Počet pozic 2,5" / 3,5" | 1 |
| Formát | Mini Tower |
| Podporované formáty základní desky | Micro ATX |
| Boční okno | Ne |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Počet 3,5" pozic | 1 |
| Barva | Bílá |
| Počet expanzních slotů | 4 |
| Počet 2.5" pozic | 1 |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ne |
| Výška | 391 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Hloubka | 385 mm |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Audio vstup | Ano |
| Počet portů USB 3.0 | 2 |
| Tlačítko reset | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 2 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 140 mm, 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Instalované přední ventilátory | 2x 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 140 mm, 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 4.34 kg |
| EAN vonalkód: | 5905842126251 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2,5" |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Porszűrő: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,5 cm |
| Modell: | PC |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 34 cm |
| 2,5" / 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Formátum: | Mini torony |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Szín: | Fehér |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Nem |
| Magasság: | 391 mm |
| Szélesség: | 200 mm |
| Mélység: | 385 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB 3.0 portok száma: | 2 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 2x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

