LIGHT4ME UV Bar 9 - UV-sugárzó
Kód: OSCL4MBEL0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME UV Bar 9 - UV-sugárzó| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50–60 Hz |
| Áramfogyasztás | 27W |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 485 mm |
| Súly | 600 g |
| Mélység | 45 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Beépített kijelző | Nem |
| A csomag tartalma | Rögzítőelemek, 1 db LED fényeffekt, Használati útmutató |
| stroboszkópok | Nem |
| Világító LED-ek száma | 27 |
| Figyelmeztetés | Ne használja hő vagy láng közelében., Hűvös, jól szellőző helyen tárolandó., Ez a termék lézert tartalmaz - kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést. |
| Anyag | Alumínium |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED beams |
|---|---|
| Súly: | 0.83 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249811157 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Áramfogyasztás: | 27W |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 485 mm |
| Súly: | 600 g |
| Mélység: | 45 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Beépített kijelző: | Nem |
| A csomag tartalma: | Szerelőelemek, 1 db LED fényeffektus, Felhasználói kézikönyv |
| stroboszkópok: | Nem |
| Világító LED-ek száma: | 27 |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő vagy tűz közelében., Hűvös, jól szellőző helyen tárolandó., Ez a termék lézert tartalmaz – kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést. |
| Anyag: | Alumínium |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

