LIGHT4ME TRI PAR Basic 7x9 - LED színpadi reflektor
Kód: OSCL4MRPA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME TRI PAR Basic 7x9 - LED színpadi reflektor| DMX bemenet | 1 |
| DMX kimenet | 1 |
| Terméktípus | LED-világítás |
| Áramfogyasztás | 70 W |
| Szín | Fekete |
| Súly | 1,8 kg |
| Magasság | 175 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Sugárszög | 40° |
| Világító LED-ek száma | 7 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PAR headlights |
|---|---|
| Súly: | 0.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249811065 |
| DMX bemenet: | 1 |
| DMX kimenet: | 1 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| Áramfogyasztás: | 70 W |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 1,8 kg |
| Magasság: | 175 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Sugárszög: | 40° |
| Világító LED-ek száma: | 7 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

