Light4Me Spot Ring 30 - Mozgófejes LED lámpa
Kód: OSCL4MGRU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me Spot Ring 30 - Mozgófejes LED lámpa| Terméktípus | LED-világítás |
| DMX bemenet | 1 |
| DMX kimenet | 1 |
| Áramfogyasztás | 60 W |
| Biztosíték | 3 A |
| Szín | Fekete |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kijelző típusa | JÉG |
| A csomag tartalma | 1 db LED fényeffektus, Használati útmutató, Tápkábel, 1 db fogantyú |
| Világító LED-ek száma | 13 |
| Alapanyag | Műanyag |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Movable heads |
|---|---|
| Súly: | 2.818 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249813854 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| DMX bemenet: | 1 |
| DMX kimenet: | 1 |
| Áramfogyasztás: | 60 W |
| Biztosíték: | 3 A |
| Szín: | Fekete |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| A csomag tartalma: | 1 db LED fényeffektus, Felhasználói kézikönyv, Tápkábel, 1 db fogantyú |
| Világító LED-ek száma: | 13 |
| Alapanyag: | Műanyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

