LIGHT4ME Mini Spot 60 Ring - LED mozgófejes
Kód: OSCL4MGRU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME Mini Spot 60 Ring - LED mozgófejes| Terméktípus | LED-világítás |
| DMX bemenet | 1 |
| DMX kimenet | 1 |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Áramfogyasztás | 90 W |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2,6 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Színvisszaadási index (CRI) | 80 |
| Világító LED-ek száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 3500K |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Movable heads |
|---|---|
| Súly: | 3.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249810624 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| DMX bemenet: | 1 |
| DMX kimenet: | 1 |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Áramfogyasztás: | 90 W |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 2,6 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Színvisszaadási index (CRI): | 80 |
| Világító LED-ek száma: | 1 |
| Színhőmérséklet: | 3500K |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

