LIGHT4ME - könnyű füstölőfolyadék, 5l
Kód: WYTL4MPLY0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME - könnyű füstölőfolyadék, 5l| Terméktípus | Füstölő folyadék |
| Kötet | 5000 ml |
| Terméktípus | Folyadék |
| Összeg | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Detergents |
|---|---|
| Súly: | 5.242 kg |
| EAN vonalkód: | 5907780140542 |
| Terméktípus: | Folyadék |
| Kötet: | 5000 ml |
| Összeg: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

