Light4Me Airship 2 - erős LED effekt, dupla virág
Kód: OSCL4MEDY0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me Airship 2 - erős LED effekt, dupla virág| Terméktípus | LED-világítás |
| Biztosíték | 1 A |
| Áramfogyasztás | 20 W |
| Szín | Fekete |
| Súly | 940 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Világító LED-ek száma | 128 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| Súly: | 1.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5907780140597 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| Biztosíték: | 1 A |
| Áramfogyasztás: | 20 W |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 940 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Világító LED-ek száma: | 128 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

