LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1,5M 19"PDU Černá 8 AC zásuvky / AC zásuvek 230 V
Kód: ZASLESLIS0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LESTAR LXARM 810 G-A K.:CZ 1,5M 19"PDU Černá 8 AC zásuvky / AC zásuvek 230 V| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Materiál | Polymid |
| Barva | Černá |
| Instalace do racku | Ano |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ E |
| Nominální vstupní napětí | 230 V |
| Počet zásuvek | 8 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Hodnocení přepětí | 909 J |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Nominální výstupní proud | 10 A |
| Maximální výkon | 2300 W |
| Hloubka | 52 mm |
| Výška | 45 mm |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Hmotnost | 510 g |
| Šířka | 448 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 45 °C |
| Varování | Nepřetěžujte prodlužovací kabel., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5901966004437 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Anyag: | Poliimid |
| Szín: | Fekete |
| Rack telepítés: | Igen |
| Hálózati aljzatok típusai: | E típus |
| Névleges bemeneti feszültség: | 230V |
| Aljzatok száma: | 8 db AC aljzat / AC aljzat |
| Túlfeszültség-besorolás: | |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Névleges kimeneti áram: | 10A |
| Maximális teljesítmény: | 2300 W |
| Mélység: | 52 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Súly: | 510 g |
| Szélesség: | 448 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hosszabbító kábelt., Ne használja párás környezetben., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

