Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8GB DDR5-SDRAM 256GB SSD SFF PC Fekete
Kód: KOMLEVKOPM313
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8GB DDR5-SDRAM 256GB SSD SFF PC Fekete| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor modell | i3-14100 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Processzor órajelsebessége | 3,5 GHz |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i3 |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Processzormagok száma | 4 |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| SSD-kapacitás | 256 GB |
| Optikai meghajtó típusa | DVD±RW |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Teljes tárolókapacitás | 256 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Teljes SSD-kapacitás | 256 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Tápegység | 180 W |
| Szekrény típusa | SFF |
| Szín neve | Váz: Fekete, Káva: Szürke |
| Zárnyílás | Igen |
| Kötet | 8,2 liter |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 339,5 mm |
| Súly | 4,2 kg |
| Szélesség | 92,5 mm |
| Mélység | 291,4 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Nem |
| Vonalkimenet | Igen |
| VGA portok száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Memória elrendezés | 1 db 8 GB |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 730 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Hangrendszer | Nagyfelbontású hang |
| Terméktípus | PC |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B760 |
| Hangchip | Realtek ALC623-CG |
| Hangszórók száma | 1 |
| Egérrel együtt | Igen |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Egér csatlakoztathatósága | Kábel |
| Billentyűzet csatlakoztathatóság | Kábel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 5.812 kg |
| EAN vonalkód: | 198155272547 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | i3-14100 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 3,5 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 256 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 256 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Tápegység: | 180 W |
| Szekrény típusa: | SFF |
| Szín neve: | Váz: Fekete, Káva: Szürke |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kötet: | 8,2 liter |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 339,5 mm |
| Súly: | 4,2 kg |
| Szélesség: | 92,5 mm |
| Mélység: | 291,4 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| Vonalkimenet: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Terméktípus: | PC |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 |
| Hangchip: | Realtek ALC623-CG |
| Hangszórók száma: | 1 |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

