Lenovo ThinkCentre neo 50a 27. generációs 5. Intel® Core™ i3 i3-1315U 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Szürke
Kód: KOMLEVALL1056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27. generációs 5. Intel® Core™ i3 i3-1315U 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Szürke| Processzorgeneráció | Intel Core i3-13xxx |
| Maximális turbóteljesítmény | 55W |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,3 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,5 GHz |
| Processzor modell | i3-1315U |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Erőteljes magok | 2 |
| Processzor gyorsítótára | 10 MB |
| Hatékony magok | 4 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i3 |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) szabványok |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| SSD formátum | M.2 |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Telepített tárhelyek száma | 1 |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás | 135 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | WEEE, RoHS, REACH |
| Be/ki gomb | Igen |
| Szín | Szürke |
| Szín neve | Luna Gray |
| Hangszórók száma | 2 |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Hangchip | Realtek ALC233-CG |
| Hangszóró gyártó | Harman Kardon |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangrendszer | HD |
| RMS teljesítmény | 3W |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mélység (állvánnyal) | 192 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 473,2 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 611,7 mm |
| Csomag magassága | 570 mm |
| Csomagolási mélység | 229 mm |
| Csomag szélessége | 766 mm |
| Súly (állvánnyal) | 7,1 kg |
| Súly csomagolással együtt | 10,9 kg |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4/2.1 |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafrekvencia | 5200 MHz |
| Memóriahelyek | 2 |
| ECC | Nem |
| Memóriaformátum | DIMM/SO-DIMM |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Nem ECC | Igen |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Piaci kategória | Társasági |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Terméktípus | Mindent az egyben PC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3048 méter |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 15° |
| Színtér | sRGB |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Színskála | 99% |
| Panel típusa | IPS |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Natív képarány | 16:9 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Integrált kamera | Igen |
| Összes megapixel | 5MP |
| Infravörös kamera | Igen |
| Egér csatlakoztathatósága | Vezeték nélküli |
| Billentyűzet csatlakoztathatóság | Vezeték nélküli |
| Egérrel együtt | Igen |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn., A készüléket gyermekek felnőtt felügyelete nélkül nem használhatják., Ne használja nedves helyen. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 10.75 kg |
| EAN vonalkód: | 197530805738 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i3-13xxx |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,3 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,5 GHz |
| Processzor modell: | i3-1315U |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Processzor gyorsítótára: | 10 MB |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 135 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Elektromos és elektronikus hulladék, RoHS, REACH |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Szín neve: | Luna Gray |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC233-CG |
| Hangszóró gyártó: | Harman Kardon |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangrendszer: | HD |
| RMS teljesítmény: | 3W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mélység (állvánnyal): | 192 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 473,2 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 611,7 mm |
| Csomag magassága: | 570 mm |
| Csomagolási mélység: | 229 mm |
| Csomag szélessége: | 766 mm |
| Súly (állvánnyal): | 7,1 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 10,9 kg |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4/2.1 |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| Memóriahelyek: | 2 |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | DIMM/SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Nem ECC: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3048 méter |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 15° |
| Színtér: | sRGB |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Színskála: | 99% |
| Panel típusa: | IPS |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Integrált kamera: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Egér csatlakoztathatósága: | Vezeték nélküli |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Vezeték nélküli |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn., A készüléket gyermekek felnőtt felügyelete nélkül nem használhatják., Ne használja nedves helyeken. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

